ישנם למעלה מ-2,500 עורכי דין בחיפה והצפון אשר נותנים סיוע משפטי בתחומי המשפט השונים. עולה השאלה כיצד ניתן לבחור עורך דין? האם מפה לאוזן או לפי מיתוג המשרד והישגיו? במדריך הבא תקבלו כלים וטיפים לביצוע בחירה נכונה של עורך דין בחיפה והצפון.

בחירת עורך דין בחיפה לפי תחום התמחת

כלל חשוב הוא לבחור עורך דין בחיפה אשר מתמחה ספציפית בתחום המשפטי בו אתם צריכים עזרה. כיום, ישנם משרדי עורכי דין רבים אשר מאגדים בפעילותם מגוון רחב של תחומי משפט, דבר אשר עלול למנוע מעורך הדין להיות בקיא בפסיקה ובהלכות העדכניות בתחום בו אתם צריכים סיוע ולא יוכל לספק לכם את השירות על הצד הטוב ביותר.

כך למשל, אם אתם צריכים סיוע בתחום ההוצאה לפועל וחדלות פירעון אז רצוי שתשכרו את שירותיו של עורך דין שעיקר פעילותו היא בתחום ההוצאה לפועל או פשיטת רגל. כך גם אם אתם צריכים ייעוץ בעניין גירושין, רצוי שתקבלו סיוע של של עורך דין גירושין שזו התמחותו העיקרית.

כמובן דבר זה אינו חד משמעי, ייתכן ובמשרדי עורכי דין גדולים יש מחלקות אשר מתמחות בתחומי משפט ספציפיים ושירותם יהיה מקצועי, אמין ומוצלח.

מיקום משרד עורך הדין בחיפה והצפון

למיקום משרדו של עורך הדין בחיפה יש משמעות רבה מבחינת הנוחיות, כאשר במסגרת השירות של עורך הדין תצטרכו להגיע לפגישות במשרד ורצוי שהמשרד יהיה קרוב אליכם, או לפחות במרחק נסיעה סביר באמצעות תחבורה ציבורית או רכב.

חשוב לציין כי במידה והסיוע המשפטי שאתם צריכים כולל דיונים בבית המשפט, יש חשיבות רבה למיקום משרדו של עורך הדין. כך למשל, אם תשכרו את שירותיו של עורך דין מאיזור עפולה או המרכז, והוא יצטרך להגיע לדיון בבית המשפט בחיפה תשלום שכר הטרחה עלול להיות גבוה יותר מאחר וזמן שווה כסף.

המלצה שלנו היא לבחור עורך דין בחיפה שמשרדו נמצא במרחק סביר מכם, או שתסכמו איתו כי המרחק לא ישפיע על שכר הטרחה.

אתר אינטרנט, המלצות והשמצות ברשתות החברתיות כלפי עורך הדין

אחד הדברים הטובים שנתן לנו האינטרנט הוא החשיפה הבלתי מוגבלת לתוכן, שבעזרתו אתם יכולים לבצע חיפוש על עורך הדין ולראות האם יש המלצות או השמצות כלפיו.

חיפוש נוסף שמומלץ לעשות הוא האם קיים לעורך הדין אתר אינטרנט. באתר האינטרנט של עורך הדין בחיפה תוכלו לראות את צוות המשרד, עורכי הדין ואת תחומי ההתמחות של המשרד.

שיחת טלפון וייעוץ ראשוני עם עורך דין בחיפה

מצאתם עורך דין בחיפה? השלב הבא הוא להתקשר ולשוחח עמו מעט. בשיחה קצרה זו תוכלו להרגיש את הכימייה עם עורך הדין, לספר לו על עצמכם ולבדוק איך מתקדמים ולקבוע פגישת היכרות. בפגישת ההיכרות תוכלו לספר על המקרה שלכם ולקבל ייעוץ ראשוני כאשר ברוב המקרים הוא ללא עלות כספית. חשוב לציין שישנם עורכי דין שהייעוץ הראשוני ניתן בתשלום אשר מקוזז במידה ותחליטו לשכור את שירותיהם המשפטיים.