נפגעתם בזמן העבודה, בדרך או בחזרה ממנה? עורך דין תאונת עבודה בחיפה יסייע בהגשת תביעה כנגד חברת הביטוח, המוסד לביטוח לאומי והמעסיק על מנת לקבל את הפיצויים והקצבאות המגיעות לכם.

מעוניינים לממש את זכויותיכם? בואו למצוא עורכי דין בחיפה מומחים בתביעות בגין תאונת עבודה. חיי העבודה הם שגרת חיינו אך כוללת סכנות רבות, בין אם אלה סכנות היום יום ובין אם מדובר בסכנות מעצב אופי העבודה. כאשר אדם נפגע בזמן עבודתו, בדרך אליה או בחזרה ממנה הוא זכאי להגיש תביעה בעזרת עורך דין תאונת עבודה בחיפה ולקבל פיצויים כספיים, קצבת נכות ועוד.

למה חשוב לקבל סיוע של עורך דין תאונות עבודה?

  • בדיקת המקרה – עורך דין תאונת עבודה ישמע את המקרה שלכם ויבחן האם קיימת עילת תביעה ואת סיכויי הצלחתה.
  • איסוף החומרים והכנת התביעה – עורך דין תאונות עבודה יסייע לכם באיסוף המסמכים והחומר הרלוונטי להגשת תביעה לקבלת פיצויים כספיים וקצבאות מהמוסד לביטוח לאומי, וכן פיצויים מכוח פוליסות ביטוח שבהן אתם מבוטחים.
  • ניהול התביעה וקבלת פיצויים – עורך הדין ינהל את התביעה מול הגורמים השונים על מנת להשיג עבורכם פיצויים כספיים, קצבאות שמגיעות לכם, הכרה כנכה וקבלת תג נכה ועוד.

צרו קשר עם עורך דין תאונת עבודה וממשו את זכויותיכם

מעוניינים לממש זכויותיכם? צרו קשר עם עורך דין תאונת עבודה בעל ידע וניסיון מוכח בניהול תביעות מול חבורת הביטוח והמוסד לביטוח לאומי על מנת לקבל פיצויים מקסימליים עבור הנזק שנגרם לכם.