נפגעתם עקב רשלנות רפואית באחד ממוסדות הרפואה בחיפה והצפון? קבלו סיוע של עורך דין רשלנות רפואית בחיפה על מנת לקבל פיצויים כספיים עבור הנזק שנגרם לכם.

עם התקדמות הרפואה, בתי המשפט החלו להכיר בתביעות מסוג רשלנות רפואית ומספר התביעות הולך וגדל מיום ליום. תחום זה הנו משפטי ורפואי כאחד ומצריך קבלת סיוע של עורך דין רשלנות רפואית בחיפה בעל ידע ברפואה וניסיון מוכח בתביעות מסוג זה. מחפשים עורכי דין בחיפה להגשת תביעה בגין רשלנות רפואית? כאן תמצאו את הטובים ביותר.

השירותים שניתנים על ידי עורך דין רשלנות רפואית בחיפה

  • רשלנות רפואית בלידה – הגשת תביעה וקבלת פיצויים במקרה בו נגרמה פגיעה ליולדת, לבעלה או לוולד בזמן הלידה על ידי פעולה רשלנית של הצוות הרפואי ו/או המיילד.
  • רשלנות רפואית בהריון – הגשת תביעה וקבלת פיצויים במקרה בו נגרמה פגיעה לעובר או לאישה ההרה בזמן ההריון כתוצאה מהתנהלות רשלנית של הרופא המטפל. רשלנות בהריון יכולה להיגרם בין היתר, כאשר הרופא המטפל לא שולח את האישה ההרה לבדיקות רלוונטיות עבורה, כאשר לא התייחס לכאביה ובמקרים רבים נוספים.
  • רשלנות רפואית בניתוח – ניהול תביעה במקרה בו נגרם למנותח פגיעה עקב התנהלות רשלנות של הרופא המנתח וכתוצאה מכך נגרם למנותח נזק.
  • רשלנות רפואית באבחון – הגשת תביעה וקבלת פיצויים במקרה בו בוצע אבחון שגוי או מאוחר וכתוצאה מכך נגרם נזק לחולה. לרשלנות באבחון יש תוצאות חמורות ולעתים בלתי הפיכות, כגון אבחון לקוי או מאוחר של סרטן ומחלות רבות אחרות אשר השפיעה על יכולתו של החולה לקבל טיפול מקדים ואת אפשרותו להירפא.

תחום הרשלנות הרפואית הנו רחב ונפרש על כלל תחומי הרפואה, בין היתר, בניתוחי הגדלת חזה, רפואת שיניים, רפואת משפחה, קרדיולוגיה ועוד רבים.

הגישו תביעת רשלנות רפואית

נגרם לכם נזק? כדאי שתדברו עם עורך דין רשלנות רפואית שיבדוק את המקרה שלכם ואת סיכויי הצלחת התביעה. שלב לאחר מכן, ינהל עורך הדין תביעה בגין הנזק שנגרם לכם על מנת לקבל פיצויים כספיים מקסימליים המשקפים את הנזק שלכם.