יש לכם חובות שאתם לא מסוגלים לשלם והוטלו עליכם הגבלות ועיקולים? עורך דין פשיות רגל בחיפה יסייע לכם בהליך מחיקת חובות וקבלת הפטר בהוצאה לפועל או בבית המשפט לפי לחוק חדלות פירעון שיאפשר לכם לצאת לדרך חדשה בחיים.

מחפשים עורכי דין בחיפה מומחים בפשיטת רגל בשביל להיפטר מהחובות? הגעתם למקום הנכון. חוק חדלות פירעון מאפשר לחייב להגיש בקשה לפתיחת הליך שבסופו יקבל הפטר מחובות ויוכל לפתוח דף חדש  וללא דאגות. על מנת להצליח בהליך ולקבל הפטר מחובות יש לקבל סיוע של עורך דין פשיטת רגל בחיפה בעל ידע וניסיון מוכח בניהול תיקי חוב מול לשכות ההוצאה לפועל וערכאות המשפט השונות.

חשוב לציין כי על פי חוק חדלות פירעון, הליך בעניין חייב שסך חובותיו הנו עד 150 אלף ש"ח יתבצע מול רשם בלשכת ההוצאה לפועל. הליך בעניין חייב שסך חובותיו עולה על 150 אלף ש"ח יתנהל בבית משפט השלום.

איך עורך דין פשיטת רגל בחיפה יעזור לכם?

  • פתיחת בהליך חדלות פירעון – עורך דין פשיטת רגל יסייע לכם באיסוף המסמכים, חשבונות, תצהירים ועוד על מנת לפתוח בהליך חדלות פירעון (פשיטת רגל) בהוצאה לפעול או בבית משפט השלום. מרגע פתיחה בהליך יוקפאו ההליכים כנגדכם, כגון עיקולי משכורת, עו"ש וכו'.
  • ייצוג בהכנת צו שיקום כלכלי – עורך דין פשיטת רגל בחיפה ייצג אתכם מול הערכאה המתאימה וישיג עבורכם צו תשלומים המתאים ליכולותיכם הכלכליות, כאשר לאחר תקופה של מקסימום 4 שנים תקבלו הפטר מחובות והחובות יימחקו לאלתר. חשוב לדעת כי ייתכן וההליך יסתיים בתקופה קצרה יותר, הכל תלוי בנסיבות המקרה ויכולותיו של עורך הדין בהצגת יכולותיכם מול הערכאות הרלוונטיות.
  • צו שיקום כלכלי וקבלת הפטר מחובות – לאחר תקופה של מקסימום 4 שנים ולאחר שתעמדו בצו התשלומים שיינתן לכם תקבלו צו שיקום כלכלי המורה על הפטר חובות ותצאו לדרך חדשה בחיים ללא חובות וללא מגבלות.

צרו קשר עם עורך דין חדלות פירעון ומחיקת חובות בחיפה

הנושים לוחצים עליכם והוטלו הגבלות ועיקולים? אנו מציגים בפניכם עורכי דין בחיפה מומחים לענייני פשיטת רגל וחדלות פירעון. צרו קשר עם אחד מעורכי הדין והתחילו בדרך חדשה בחיים.

טיפים בנושא פשיטת רגל בחיפה

הליך פשיטת רגל וחדלות פירעון מתאים לחייב אשר אינו מסוגל לשלם את חובותיו לנושים ומאפשר לו להגיע להסדר פירעון עם הנושים או, במידה ולא צלח הניסיון להסדר, להמשיך בהליך של חדלות פירעון אשר ימשך כ-4 שנים שבהם ישלם תשלום קבוע מדי חודש ולבסוף יקבל הפטר מחובותיו. 

הליך פשיטת רגל מצריך ידע רב והתמודדות מול הנושים אשר דואגים לקבלת כספם, והן להתמודדות מול העיקולים וההגבלות אשר מוטלות על החייב עוד במסגרת ניהול התיקים בהוצאה לפועל. חשוב לקבל סיוע של עורך דין פשיטת רגל וחדלות פירעון עוד בתכנון ההליך והגשת הבקשה, וכן לאורך ההליך כולו על מנת לצלוח את הליך פשיטת הרגל וחלדלות הפירעון בצורה הטובה ביותר תוך שמירה על זכויותיכם.

ברגע קבלת צו פתיחת הליכי חדלות פירעון מוטל על החייב צו עיכוב יציאה מן הארץ, דבר אשר מונע את יצאתו מן הארץ למשך כל תקופת ההליך. עם זאת, חשוב לדעת כי ישנם מקרים בהם בית המשפט יאפשר יציאה מן הארץ של החייב כגון: טיפול רפואי, טיול בר/בת מצווה, עניין משפחתי וכו'.

חשוב להדגיש כי כל מקרה לגופו ועל מנת לקבל את אשרת היציאה יש להגיש בקשה לבית המשפט או לרשם ההוצאה לפועל ולצרף ערבים כפי שיתבקש. על מנת להגיש את הבקשה חשוב להיוועץ עם עורך דין פשיטת רגל שיגיש עבורכם בקשה מנוסחת היטב לביטול זמני של צו עיכוב יציאה מן הארץ.