נפגעתם פיזית, נפשית או כלכלית? עורך דין נזיקין בחיפה יסייע לכם בהגשת תביעת נזיקין והשגת פיצויים עבור הנזק שנגרם לכם.

פגיעת גוף, נפשית או כלכלית יכולה להוות עילה לתביעת נזיקין המאפשרת לכם לקבל פיצויים כספיים עבור הנזק שנגרם לכם. אנו מציגים בפניכם עורכי דין בחיפה מומחים בניהול תביעות נזיקין בעלי ידע וניסיון מוכח בתחום בכדי שינהלו את התביעה בדרך הטובה ביותר עבורכם.

השירותים הניתנים על ידי עורך דין נזיקין בחיפה

  • תביעה בגין תקיפה – הגשת תביעה עקב שימוש של אדם בכוח, מכל סוג שהוא, על מנת לגעת, להזיז או לפגוע בכם בכוונה.
  • תביעת רשלנות – ביסוס תביעה בגין התנהלות רשלנית של אדם אשר כתוצאה ממנה נגרם לכם נזק. תביעת רשלנות נפוצה כיום והיא רחבה, החל מתביעות בין מורים לתלמידים, מסגרות עבודה, טיולים, תברואה, ליקויי תשתיות ועוד רבים.
  • היזק על ידי כלב – הגשת תביעת נזיקין בגין נזקים שנגרמו על ידי כלב. יש לציין כי במקרי פגיעה מסוג זה מדובר בפגיעות פיזיות ונפשיות. כך לדוגמה, אדם שננשך על ידי כלב סובל מפגיעה פיזית אך ייתכן ויסבול גם סבל נפשי מהאירוע הטראומטי.

יש לציין כי השירותים הניתנים על ידי עורכי דין בחיפה המתמחים בנזיקין אינם מסתכמים במה שנמנה למעלה והרשימה עוד ארוכה. על מנת לבדוק את מצבכם המשפטי ואת אפשרויות התביעה, צרו קשר עם עורך דין נזיקין.

איך עורך דין נזיקין יעזור לכם?

ראשית, חשוב לדעת כי שלב ראשון והכרחי הוא איסוף החומרים ממקרה הפגיעה. כך למשל, יש צורך לשמור כל תיעוד רפואי, בין אם נפשי ובים אם פיזי הממחיש את הנזק שנגרם לכם. כאשר מדובר בנזק כלכלי, כאן יש לשמור את החוזים, התכתבויות וכו'.

לאחר איסוף החומרים, יש להעבירם לעורך דין נזיקין שיבדוק את עילת התביעה, את הסיכויים להצלחתה וכן יאמוד את גובה הפיצויים. ראוי לציין כי לפי תקנות הסדר הדין האזרחי, כשר מדובר בתביעה בגין נזקי גוף שאינו ניתן להערכה במועד הגשת התביעה, ניתן לגבש סכום זה גם לאחר מכן בהליך התביעה.

חשוב לציין כי כמו בכל תחום, לניסיון יש משמעות וכשאתם מחפשים עורכי דין בחיפה, חשוב לקבל סיוע של עורכי דין בעל וותק וניסיון מוכח בתחום.

שיחת ייעוץ עם עורך דין נזקי גוף

צרו קשר עם עורך דין נזיקין בחיפה, ספרו לו את מצבכם וקבלו הכוונה משפטית ראשונית. לאחר מכן, במידה ואתם מרגישים כי יש כימייה ואתם מעוניינים להמשיך, תקבעו פגישה על מנת להתחיל את התהליך למימוש זכויותיכם ולקבל פיצויים עבור הנזק שנגרם לכם.