עורך דין מקרקעין בחיפה מקצועי ומומלץ יסייע לכם בהליך קנייה או מכירת דירה, רישום בעלות בטאבו, רישום בית משותף, תביעות ליקויי בנייה נגד קבלנים, ליווי פרוייקטי תמ"א ועוד.

עסקאות מקרקעין כוללות סכומים כספיים גבוהים וכך גם הצורך לקבל סיוע של עורכי דין בחיפה בעלי ידע וניסיון בתחום הוא דבר חשוב ומתבקש.

כל עסקת מקרקעין טומנת בחובה היבטים שונים שיש לבדוק עוד בטרם החתימה על ההסכם, כגון בדיקות משפטיות לגבי חובות ועיקולים הרובצים על הנכס, גובה המיסוי שיש לשלם והפטורים שאתם זכאים להם אשאר יכולים מצד אחד להוזיל את העסקה ומן הצד השני לייקר אותה בצורה משמעותית. 

איך עורך דין מקרקעין בחיפה יסייע לכם?

  • קניית דירה – עורך דין מקרקעין יסייע לכם בהליך קניית דירה חדשה מקבלן או מיד שנייה, תוך ביצוע בדיקות משפטיות לגבי הנכס כגון עיקולים, חובות והיתרי בנייה. לאחר מכן יסייע לכם בניהול משא ומתן מול המוכר וגיבוש הסכם מכר שישמור על זכויותיכם המשפטיות על הצד הטוב ביותר.
  • מכירת דירה – ניהול משא ומתן למכירת דירה, ביצוע בדיקות משפטיות להבטחת טיב הנכס הנמכר והתנהלות מול הרוכשים החדשים עד לסיום העסקה וקבלת התמורה הכספית במלואה.
  • מיסוי מקרקעין – בדיקת גובה המיסוי החל לגבי עסקת המקרקעין אותה אתם מעוניינים לבצע ובחינת האפשרות לקבל הקלות או פטור מתשלום המס.
  • רישום בעלות בטאבו – רישום הזכויות בדירה על שם הבעלים החדשים.
  • ניהול תביעת ליקויי בנייה נגד קבלן – סיוע בהכנת תביעה בגין ליקויי בנייה נגד קבלן או מוכר, החל מבדיקת טיב הנכס באמצעות בודק בית מוסמך, גיבוש כתב תביעה וניהולה בבית המשפט עד לקבלת הפיצויים והסעדים המבוקשים.
  • פינוי מושכר – ניהול תביעה לפינוי דייר סרבן שלא מפנה את הדירה בין אם עקב אי תשלום דמי שכירות, בין אם נגמר חוזה השכירות ועוד.
  • פיצול נחלה במושבים – עורך דין מקרקעין יסייע לכם בהליך של פיצול נחלה לשם חלוקה לבנים ממשיכים ובנייה נוספת.

כמו כן, עורך דין מקרקעין יסייע לכם בתחומים נוספים ומורכבים כגון עסקאות קומבינציה, מיסוי מקרקעין, תביעות מקרקעין מורכבות, קבוצות רכישה, ארנונה ועוד רבים.

שיחת ייעוץ ראשונית עם עורך דין נדל"ן

על מנת לבחור עורך דין מבין ההיצע הגדול של עורכי דין בחיפה, יש לבצע שיחה טלפונית ולקבוע פגישת ייעוץ בה תוכלו להסביר את מצבכם ולקבל "תמונה" משפטית רחבה ונכונה. לאחר מכן, בקשו לשמוע על הישגים והצלחות של עורך הדין וכך תדעו שביצעתם את הבחירה הטובה ביותר.