מחפשים עורך דין גירושין בחיפה שייצג אתכם בבית המשפט? מעוניינים לסיים את הנישואין בצורה הדדית באמצעות גישור וניסוח הסכם גירושין? הגעתם למקום הנכון.

לאחר קבלת ההחלטה על סיום הנישואין, יש צורך לחשב את הצעדים הבאים, לחפש עורכי דין בחיפה ולקבל סיוע של עורך דין גירושין בחיפה בעל ידע וניסיון רב שיסייע לכם תחילה להבין מול מה אתם עומדים, מה כדאי לעשות ואיך תשמרו על מה שמגיע לכם.

הליך הגירושין הוא אמוציונלי מאוד ועלול לעורר אצל בני הזוג רגשות כגון כעס ופחד אשר מצריכים קבלת סיוע של עורך דין גירושין שיכוון, ירגיע ויסייע לכם צעד אחר צעד בהליך המורכב של הגירושין.

איך עורך דין גירושין בחיפה יעזור לכם?

תפקידו של עורך דין לענייני גירושין בחיפה הוא לסייע לכם בכמה מישורים:

  • גיבוש אסטרטגייה וייעוץ משפטי שוטף – עורך דין גירושין ישמע את הסיפור שלכם ויסייע לכם לפעול בצורה הבטוחה ביותר שתאפשר לכם לשמור על זכויותיכם. בנוסף, עורך הדין יסייע לכם לאורך כל ההליך ויהיה לאוזן קשבת לכל שאלה על מנת להוריד מכם לחץ ואי וודאות בהתנהלות היום יומית.
  • תביעת חלוקת רכוש – עורך הדין יסייע לכם בבירור כלל הנכסים השייכים לתא המשפחתי ויסייע לכם בהגשת תביעת חלוקת רכוש על מנת שתקבלו את החלק שמגיע לכם. הנכסים יכולים להיות, בין היתר, חברה או עסק, נכסי נדל"ן ומיטלטלין, חשבון בנק, פנסיות ועוד. לכן, חשוב להיעזר בעורך דין לענייני גירושין בחיפה בעל ניסיון מוכח בניהול תיקי גירושין.
  • תביעת משמורת ילדים – עורך הדין יסייע לכם לתבוע את משמורת הילדים והסדרי הראייה. פועל יוצא של משמורת הילדים הוא המזונות שבן או בת הזוג יצטרכו לשלם לשני.

סיום הנישואין בדרך של גישור גירושין

במידה ואתם מעוניינים לסיים את הנישואין בהסכמה הדדית ומתוך הבנה, כדאי לעשות זאת באמצעות עורכי דין בחיפה המתמחים בגישור. באמצעות הליך גישור תוכלו תוך מספר פגישות להגיע להבנות ולהסכמות בענייני חלוקת הרכוש, משמורת הילדים והסדרי ראייה ועוד.

לאחר גיבוש ההסכמות באמצעות עורך הדין שהוא מגשר, ינוסח הסכם גירושין מקיף וכולל אשר יועבר לאישור בבית המשפט ויקבל תוקף של פסק דין.

חשוב לציין שהליך גישור בחיפה הוא אלטרנטיבה טובה לבני זוג אשר מעוניינים להתגרש בהסכמה מאחר והוא זול משמעותית מהליך אשר שמתנהל באמצעות תביעות בבית המשפט והוא מהיר ופשוט יותר.

צרו קשר עם עורך דין גירושין מומלץ

כאשר מדובר בהליך גירושין, אין להתפשר וחשוב לבחור אחד מבין עורכי דין בחיפה בעל ידע וניסיון רב. לניסיונו ויכולתו של עורך הדין משמעות רבה בהצלחת ההליך והגנה על מה ששייך לכם.

המלצה שלנו היא, לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית אשר בה תוכלו לבדוק את הכימיה עם עורך הדין, ולבקש לשמוע על הצלחות בתיקים. כך תדעו שאתם בידיים טובות.